КЗДО "Веселівський ясла-садок "Вишенька" МСР"

Сторінка батьків

Шановні батьки!!

ПРАВИЛА НАШОГО ЗАКЛАДУ

Дорогі наші батьки. Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

Будь ласка, вчасно приводьте дитину в дитячий садок.

Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю. Неприпустимо відправляти дитину до ДНЗ саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням. Забираючи дитину додому з подвір'я садочку, обов'язково повідомте про це вихователя.

Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафу. Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратною та по сезону одягненою. Одяг малечі повинен бути зручний, а взуття має відповідати розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам. У шафі дитини завжди повинен бути запасний одяг. Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг ваших дітей.

У дитини мають бути чисті та коротко підстрижені нігті.

Прослідкуйте, що дитина не приносила з собою в дитячий садок гострих, дрібних, ріжучих предметів.

Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.

Не приводьте в ДНЗ хвору дитину. При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертайтеся на прийом до дільничого лікаря, в дитячий садок дитина не приймається. Також повідомляйте вихователям про незвичайні випадки вдома (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття).

Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки. Якщо дитина не відвідує садок протягом 4-х днів, повинна бути також довідка від лікаря.

Не приносьте в ДНЗ ніякі ліки, вихователь не має права давати їх вашій дитині.

Якщо ви не змогли вирішити будь-яке питання з педагогом, чи помічником вихователя, ви можете звернутися до завідуючої Захаревич Катерини Володимирівни. Конфліктні та спірні ситуації прийнято вирішувати за відсутності дітей.

Вихователь не несе відповідальності за золоті прикраси, парасольки, приколки для волосся.

Не давайте дитині в дитячий садок дорогих іграшок. Памятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх.

Під час прийому їжі батькам забороняється заходити в групу.

Крім того, просимо Вас, при вході в ДНЗ, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.

Своєчасно вносіть встановлену плату за харчування дитини.

Протягом року будуть проводитись багато свят, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.
Розумна батьківська любов

1. Розумна батьківська любов повинна базуватися на взаємній довірі. Ні син, ні доня з раннього дитинства не повинні таїти від батьків найменші порухи своєї душі, щоб саме до батьків бігли діти зі своїми радощами, горем, невдачами, із визнанням своєї провини, за порадою, співчуттям, втіхою.

2. Не намагайтесь і не прагніть задовольнити всі, навіть найменші забаганки і бажання дитини, бути у неї на "побігеньках". Це здебільшого викликає таку хворобу, як "нарцисизм", самозакоханість, егоїзм, що у перспективі може негативно позначитися на стосунках з рідними людьми.

3. Не відштовхуйте дитину надмірною суворістю, не викликайте страху від спілкування з вами, це може стати однією з причин скрутності, відчуження і створити у майбутньому прірву між батьками і дітьми.
4. Ніколи не виявляйте байдужості до справ дитини.